| AdelinaBeatriceRO a întrebat:

Hei,aceasta intrebare este pentru fetele care sunt consultanti Oriflame sau daca au cteva idei despre, ce vreau sa va intreb este cum pun comanda...adica daca am comandat din catalog...scriu codurile pe o foaie si le trimit prin posta la sediul Oriflame, sau cum? merci

2 răspunsuri:
| TheFucker a răspuns:

Trebuie sa ai un consultant Oriflame! Trebuie sa ii spui consultantului ce doresti si ea iti va pune comanda. Ei sunt special invatati asa. Ei stiu sa se ocupe. In cazul in care nu ai consultant cam asta poti face: cauti pe site-ul oficial Oriflame ce poti face daca nu ai consultant.

| Niculinaa a răspuns:

Buna! :*
Daca mai esti interesata sa devii reprezentant Oriflame, te pot ajuta sa indeplinesti si primii pasi pentru a primi diferite cadouri oferite de Oriflame pentru noii inscrisi.
Deci, daca ai intrebari. poti sa lasi mesaj aici: https://www.facebook.com/home.php