| anonim_4396 a întrebat:

Hei am o problema mareeeee! Vreau sa beau sange si nu am de unde nu-s vampir dar as vrea oricum; nu veniti cu raspunsuri cu : "esti nebun";"nu exista vampiri";"te-ai uitat prea mult la filme";"esti bolnav"! Ok?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Si? Ce propui?

| SirStelle a răspuns:

Trebuie sa ma ajuti nu sa ma enervezi!

| GxBlind a răspuns:

Deci, nu stiu daca e normal,dar si eu am un fel de pasiune pot sa zic ca e ca un fel de drog pentru mine sangelestraight face,si vreau sa stiu daca e vreo boala legata de asa ceva(placerea de a bea sange); de exemplu cand ma tai din greseala, si dau cu limba pe rana, vreau si mai mult si mai mult.si simt ca innebunesc, vreau raspunsuri pls sau sfaturi

| RayOrso6153 a răspuns:

Si eu beau sange.De exemplu:eram la doctor pentru niste analize si era asistenta care avea o punga de sange in mana; punga era rupta si o scapat niste picaturi pe palma mea si l-am baut de atunci sut insetat.

| Caroline07Forbes a răspuns:

Nu ai de ce sa iti doresti sa fii vampir. Asta inseamna sa tyraiesti mai mult decat trebuie. Ai avea mereu pe constiinta ca bei sangele unor fiinte nevinovate. In legatura cu problema ta... Ai putea sa incerci sa faci rost de el din spitale. Ce zici? Spune cand si daca iti vine o idee mai buna. Nu cvred ca te-am ajutat prea tare. In orice caz, bafta!