| Lysm a întrebat:

Hei, am o problema terorizanta! Mi-am pus acum cateva zile la avatar o poza si de fiecare data cand am incercat sa o schimb tot aia imi aparea, ba mai mult, am sters-o de peste tot din pc si chiar am reinstalat yahoo si ghiciti ce? tot apare! indiferent ca ii dau delete de la browse, i-am dat si inainte sa reinstalez yahoo si nimic, deci ma omoara poza aiastraight face

2 răspunsuri:
| bianca154 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca a ta. inainte dadeam un restart la pc si mi se schimba poza. acum vad ca nici mie nu mi se mai schimba. am vreo 5-6 id-uri si pe nici unul nu ma lasa sa schimb poza chiar daca am sters-o, imi apare oricum. nu stiu cum sa te ajut, imi pare rausad

| CuriosEL a răspuns:

big grin problema e simpla de gasit dar greu de scapat de ea ai un virus pe id deci daca vrei sa scapi de ea fa-ti alt id big grin tongue