| Anonim5321 a întrebat:

Hei! Am tenisi All Star scurti pe alb si problema este ca mi se murdaresc foarte repede, iar daca mi-i pun la masina, am vazut ca au inceput sa rugineasca la chestia aia din aluminiu( nu stiu cat este de corect ceea ce am scris; 3) Deci, vreau si eu un sfat de la cei care au tenisi de la All Star pe alb (gen cum ii mentineti curati)! P.S Voua nu v-au ruginit? VREAU UN RASPUNS RAPID! DAU FUNDA!happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tenesi nu sant asa buni zic pentru ca piciorul se lasa tare si te va incomoda talpa, cumpara niste adidasi cu 200 ron.

| Anonim5321 explică (pentru mgtow):

Eu am avut alta intrebare si oricum am si adidasi, deci...laughing