| Pitbullllll a întrebat:

Hei,am vazut un anunt pe net cu un casting pentru un serial,am intrat pe site si am vazut ca imi cereau niste dat, cum functionează chestia asta? Dupa inscriere daca esti ales te contacteaza ei?

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Completezi datele, pe urma ei te cheamă la un interviu, o proba mai exact și pe urma se finalizează. De obicei aici sunt luați oameni "din interior" dar bafta! Eventual după ce completezi datele ii poți contacta telefonic și îți dau ei mai multe detalii.