| DeeaDroxy a întrebat:

Hei, as vrea sa va intreb ce jocuri recomandati unei fete de 17 ani, adica, nu pe facebook, dar, asa, jocuri pentru fete ca mine(de 17 ani), ok... ca nu prea stiu ce sa mai fac si eu pe net, sa stau doar pe mess si facebook? sa ascult muzica? imi dati niste jocuri potrivite pentru varsta mea?

2 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Iti recomand sa citesti o carte sau sa vizionezi un film bun!winking

| DeeaDroxy explică:

Pentru inceput, ma duce capul, si nu la jocuri de-alea ma refeream. Daca n-ai raspuns, mai bine taci.