| anonim_4396 a întrebat:

Hei, bobocilor, cum a fost prima zi de liceu la voi?

1 răspuns:
| BillieArmstrong a răspuns:

Paii, cum sa fie, in nici un caz cum m-am asteptat. Ok deci am intrat in curte si toti au inceput cu chestii gen : '' Bobocii!'','' Boboceiilor!'' si in fine am ajuns la careu si am aflat ca vom avea dirig pe cel mai dur prof din scoala ( de mate ) oribil, am ajuns in clasa si m-am pus in a 2 a banca cu inca 2 colege pe care le cunosteam deja. ( avem banci de cate 3 ) am facut cunostinta cu cei din preajma si avem in clasa 3 fite. Eee. eu sunt mai timida dar chiar am reusit sa vorbesc cu multa lumee deci sunt foarte mandra de mine! So.vom vedea maine cum va fi ..cu materile noi ( eu sunt la contabilitate)
UN AN SCOLAR BUN!, esti boboc? la tine cum a fost? funda?puppy dog eyes