| ZmeuricaRozzBombon a întrebat:

Hei! Buna TPU. Am si eu o mare problema. La inceputul anului scolar e ziua dirigintei mele, pe profesoara de muzica. M-am gandit cu o prietena sa-i luam ceva mai special pentru ca doar e diriginta noastra si o iubim foarte mult. Ce as putea sa ii luam? FUNDA! URGENT! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jounin a răspuns:

Uita-te mai cu atentie la marimile ei si, daca pauteti, luati-i o bluza draguta sa ceva, daca nu, un bucget mare si frumos de flori, impreuna cu o scrisoare, ar putea sa o faca fericita! Sper ca te-am ajutat!