| Naspa6969 a întrebat:

Hei,buna TPU. As avea nevoie un pic de ajutorul vostru. Tocmai mi-am luat un Galaxy Ace si..eu nu stiu cum pot sa fac poze la ecran ( adica de ex. cum face Iphone-ul ca un fel de photoscape),adica daca stiti niste rude, prieteni care stiu, puteti va rog sa-i intrebati? Multumesc anticipat. Dau funda si voot happy

1 răspuns:
| doglady a răspuns:

Cu multe scuze te anunt ca este imposibil, poate doar ar fi fost cu o aplicatie made by Steve Jobs, Dar nu se poate...