| Asdffd a întrebat:

Hei, cand mi-am pus internet pe mobil, trebuia sa sun la *100# parcathinking sunt pe voda, si am 250MB aia e viteza nu? Si cand vreau sa vad cate minute mai am im trm sms, si scrie:
Mesaj 1:La 29 Iulie11 h 12:52 mai aveti:239484Kb din Internet pe mobil 250MB, 233854KB din Internet pe mobil 250MB, 278 msg din sms VF, citeste msg. Si dupa urmeaza msg 2, dar care'i faza cu KB? Ala e timpu? Sau? Ca nu inteleg.Si daca da, cat timp mai am? Si daca il termin mai pot sa umbul pe net?

1 răspuns:
| LowWw a răspuns:

happy 1MB = 1024KB asta e tot, tu o sa ai tot 250 de mb daca nu ii folosestihappy stai linistit

Este exact ca si atunci cand nu scrie ca ai 5 euro si scrie ca ai 500 EuroCentihappy