| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Care dintre voi mai va amintiti de roxy manelista si marian valorosul?

https://www.youtube.com/watch?v=T6Kd83FA2Ac

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Show la otv ce amintiri imi vine sa plang de tristete

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Cunosc sentimentul!

| Drimmero a răspuns:

M-ai scos de la ignore? Sau nu vad eu bine?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Daca ai ceva impotriva, te bag inapoi! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce te apucase sa-mi dai block?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Conteaza? Importanta este ca ti-am gasit iubita. Pe Roxy. Este inalta, are fund, sani, cum iti place tie o fata.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce-i cu b.o.r.a.t.u.r.a aia,, eu am gusturi la fete, nu-mi place orice neica nimeni!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca tu ai gusturi la papusi. Insa, chiar crezi ca meriti una?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Intrebarea e altfel : ea ma merita pe mine?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Daca esti sosia lui Brad Pitt, atunci. Nu!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Doar Brad Pitt exista pe lumea asta?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Era un fel de a spune. Insa, nu te compari cu el. Desi, este de varsta cu tatal meu, tot il admir. Dintotdeauna a stiut sa aiba grija de el.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce comparatii faci si tu,, cum sa ma compar cu o vedeta mondiala? Eu un amarat care isi duce veacul p-aici si el un actor arhi cunoscut cu saci de bani!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Imi place cand dai dovada de modestie. Tunarule!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tunarii sunt inzestrati sa fie modesti, dar si cand ii calci pe orgoliu...

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ce se va intampla, ma rog?

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nici nu am auzit de ei, deci nu am de unde sa imi amintesc de cineva de care nici macar nu am auzit!

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

Ce mai radeam eu cu o prietena prima data cand au aparut ei. Da play sa vezi ce ''voce'' are. De aici iti poti da seama de multe.

| Mayhem666 a răspuns:

Desi eu urasc manelele de fel si de fiecare data cand le aud imi vine sa vomit, acum am facut o exceptie si am reusit sa ascult un minut din ce behaiau aia acolo, si pot spune ca mi-a aparut un zambet pe fata, desigur un zambet ca ma bufnea rasul la cat de antitalent pot fii unii oameni, nici eu nu stiu sa cant cine stie ce, dar nici ca aia. Orucum tipa aia mi se parea ca suna ca o rata care e pe moarte, iar tipul ala parca era un analfabet care se ineca in propriile cuvinte, si pe deasupra, ce versuri sunt alea? Mi s-a parut penala la faza in care spunea ala "mancami-ati banana", cand am auzit asta, am facut niste ochi cat cepele de mari, si am zis ca nu e adevarat. Chair sa faca asa ceva la tv, iar apoi sa apara asta si pe net? Pun pariu ca aia doi s-au facut mai mult decat de ras in toata tara.

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

Pleava societatii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca te uiti atenta la videoclip, poti sa iti dai seama ca aia doi fac playback. Mi-am dat seama de asta, ca i-am aratat videoclipul asta si surorii mele si a ales sa se uite la el pana la final, si a observat ca la un moment dat muzica si vocea inca se auzeau, iar aia nu mai tinea microfonul la gura, si nu misca din gura.

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

Playback sau live, nu conteaza! Tot nasol suna.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Very true!

| Dismally a răspuns:

Hahaha laughing Reusisem sa uit de asta, parca venea intr-un timp pe la 0TV cu alt fenomen, Fernando de la Caransebes. Intr-adevar, mama prostilor e mereu gravida laughing

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Eu stiu un lucru. Daca n-am voce sau sunt vai de mine, nu mai ies pe scena sa ma fac de rusine.
O afoana impreuna cu un retardat, ai vazut cum da din cap? laughing
Dar, te-ai combina cu ea? pentru o noapte?

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai numai specimene din astea vedeai acolo laughing O noapte? Vrei sa o strang de gat si pe urma sa ma sinucid? Nu m-as combina nici pentru 1 minut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi amintesc. Tata se uita in perioada aia la emisiunea lui Dan Diaconescu, era cazul ala cu Elodia care a tinut vreo cativa ani daca nu ma insel si desi eram mic inca imi amintesc de ei, aveam vreo 9 ani, cred. laughing

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Prin 2009 am dat de ei, in timp ce eram cu o vecina. De la atata ras, nici somn nu am mai avut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca prin anul ala s-a intamplat "minunea" inseamna ca aveam vreo 11 ani, eu credeam ca prin 2007. big grin

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Astia doi au probleme psihice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am despre ce vorbesti si sunt absolut sigura ca nici nu vreau sa aflu.laughing

| xjkl a răspuns:

Omg rolling on the floor