| xRainyDay a întrebat:

Hei!
Care este utilizatorul vostru preferat dintre:
@NOname
@neluL
@Legiuitoarea?
De ce?

Răspuns Câştigător
| mihalacher26 a răspuns:

NeluL pentru ca ajuta foarte mult lumea de pe TPU mai ales pe cei de la tehnologiewinking

7 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

NOname..Nu am un raspuns la intrebarea "de ce?". Pur si simplu am primit foarte multe raspunsuri de la acest utilizator si cred ca este demn de acest nivel la care a ajuns.:X

| sabin89 a răspuns:

Soimos

| DarkBlood32 a răspuns:

Amantrei. Scuze de inventarea mea. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname, of course!
De ce? Pentru ca spre deosebire de noi, ea a inteles ca frumusetea, faima si inteligenta sunt relative, si a stiut sa se retraga in varful carierei. Sau nu?

| Dan1989P a răspuns:

Buna! M-am uitat la raspunsurile lor si consider ca toti trei sund preferatii mei!

| RevOlliNe1994 a răspuns:

NeluL si NOname

| Jonas_1797 a răspuns:

@neluL