| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce se intampla cu voi? Nu mai aveti chef sa dati raspunsuri? Vad ca sunt o gramada de intrebari fara raspunsuri, in plus am pus o intrebare si nu mi-a raspuns absolut nimeni. Ce se intampla? Inainte, cand era mai nou site-ul TPU era plin de intrebari dar plin si de raspunsuri.Acum vad ca nimeni nu se mai streseaza sa raspunda corect ba chiar ia la bataie de joc(unii). De ce? V-ati plictisit?

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Nu ai observat? E vacanta Copiii de pana in 12 ani (majoritatea) au plecat si s-a pustiit siteul happy

1 răspuns:
| cocolina234 a răspuns:

Cati ani ai? cum te cheama? imi dai id-ul tau?