| IoanaIonuca a întrebat:

Hei. Cei cu relatii, cum va simtiti? E ok, va iubiti partenerul?(mai ales cei cu relatii lungi) Cum e cand iti vezi iubitul/iubita dupa ce nu te-ai mai vazut cu el/ea 2-3 zile? Va place mai mult asa sau singuri?

11 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape cinci ani si da il iubesc. Da, este ok. Sincera sa fiu nu stiu cum este dupa ce nu l-am mai vazut dupa 2, 3 zile entru ca locuim impreuna si chestia asta se intampla destul de rar. Dar daca pleaca undeva pentru un weekend, cand se intoarce ma simt fericita si am senzatia ca totul a revenit la normal. Este destul de greu de explicat, insa fara el "acasa" parca nu se simte ca acasa.

| jingleballz1 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

"Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape cinci ani si da il iubesc."

te credem ce mult il iubesti tu.
tot de aproape 5 ani ai cont pe TPU si stai toata ziua pe el.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru jingleballz1):

Daca la tine doua, trei raspunsuri pe zi inseamna toata ziua, atunci nu vreau sa stiu cum arata ziua ta. Cu exceptia ultimelor doua saptamani in care am fost mai activa si am avut cam douazeci-treizeci de raspunsuri pe zi, ceea ce inseamna cam o ora, o ora jumate adunata pe parcursul unei zile intregi. Poate ar trebui sa iti inbunatatesti skillurile de stalkareala.

Apropo, prietenul meu lucreaza opt ore pe zi si eu sunt inca la facultate. Am mult mai mult timp liber decat el. Se pare ca posibiltatea asta te-a depasit.

| jingleballz1 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Nu te mai c@.c@ atata pe tine, nu-ti stalkuieste nimeni raspunsurile anoste, e de-ajuns sa intre cineva pe prima pagina (ma rog, in formatul vechi se vedea), ca sa te vada printre campionii zilei. Deci tu iesi in evidenta, si nu e greu sa ti se vada activitatea ampla pe site.
Nu esti decat o nolifera fomista dupa titluri virtuale. Nu mai incerca sa te scoti ca nu-ti iese. Hai, iubiti-va mult! Tu pe site, el la serviciu.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru jingleballz1):

Pentru ca si site-ul are asa de multa activitate.

Da, adevarat eram mereu pe al doilea loc. Cu zece raspunsuri date. Intr-adevar asa o realizare si asa o foame de titluri virtuale. laughing Zilele astea nu este chiar atat de greu sa ajungi in top. Daca voiam titluri virtuale, m-as fi spetit mai mult, caci nu mi-ar fi fost chiar asa greu.

Macar eu nu imi pierd timpul in fiecare weekend facandu-mi zeci de conturi diferite in incercarea disperata de a ma baga cu toti in seama si de a avea pe cineva care sa imi observe "originalitatea" si "nonconformismul", doar pentru a primi putina atentie virtuala.

P.S. Uneori TPU chiar este o sursa comuna de amuzament pentru amandoi. In special cand dau peste pestisori aurii asa luminati ca tine.
Apropo, i-am spus sa isi lase serviciul ca sa imi tina companie lunea, miercurea si vinerea cand le am aproape libere, ca sa nu mai stau pe TPU. O sa ne intretinem din aer si din salariul meu part-time, iar restul timpului o sa stam bot in bot. Ce logica ai. Serios.

| jingleballz1 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Meh, aceleasi replici explodate si obosite.
ce pretentii sa ai de la o psiholoaga cliseica...

freca-m-ai la icrele (din pantaloni) original si nonconformist - fara ghilimele, o stim amandoi doar.

de fapt, ai vrea tu.

| IoanaIonuca explică (pentru jingleballz1):

Hei, ce aveti?laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Eu, nimic.
Coquina pe de alta parte, se pare ca ma place atat de mult incat de fiecare data cand isi reface contul nu se poate abtine sa nu se bage in seama cu mine, amindu-mi ce fantezii are cu mine.

| Happy33 a răspuns:

Imi place de un baiat si suntem impreuna de o luna si ne intelegem foarte bine. Ne iubim si fiecare saptamana trecuta cu noi impreuna o serbam cu o iesire in parc la un suc. Funda?

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Distanta dintre două persoane care se iubesc devine si mai intensă atunci când îți re ezi iubita, iubitul după o scurtă sau lungă perioadă de timp e mai palpitant