| simonafrumoasa a întrebat:

Hei ceva nume noi de facebook. adica eu nu vreau sa imi pun si numele de familie asa ca imi puteti da niste ideei? prenume + love ceva nou.

2 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Chiar daca nu vrei, parerea mea e ca este necesar sa il pui si am sa-ti spun si de ce:
1. Facebook-ul nu este hi5 ca sa iti pui tot felul de nume gen scumpica, frumusica, dragutzzzica etc.
2.Tu trebuie sa iti pui numele intreg acolo cu un anumit scop, acela de a fi gasita.De exemplu daca o persoana din scoala ta vrea sa dea de tine ar trebui sa stie pe cine cauta si sa te gaseasca imediat ceea ce nu se va intampla cu cine stie ce porecla sau nume.
3. Dupa parerea mea, fara suparare, ceea ce vrei tu sa faci e un gest de piti.
So, tu decizi!winking

| AlexandraGratiela107 a răspuns:

İ•♥•ỳοΰ
zambet de copil
doar prenumele
mysterious love
funda te rog