| anonim_4396 a întrebat:

HEI! Cineva imi tot raporteaza intrebarile! Am primit prin E-Mail ca ultimele 2 intrebari ale mele sunt respinse! Inceteaza, oricine ai fi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cât de bine respecți politica site-ului?
Și eu am trecut prin așa ceva.
Pa, pa.

| clauss a răspuns:

Si eu am patit o si stiu cine a fost, numai ca la mine s-a intamplat cu niste bancuri despre rromi, probabil ai depasit limita bunului simt, sau cineva,, traieste,, pentru asta, tu sti mai bine ce ai zis

| KlaudyaAddha a răspuns:

Depinde de continutul intrebarilor. Daca tu consideri ca nu au vreun motiv pentru care sa-ti respinga intrebarea, contacteaz-o pe Stela.Sau ai alta posibilitate: in e-mail, este un link sub textul "Consideri ca intrebarea nu se incadreaza in motivele raportarii?" sau ceva de genul, dai acolo si intrebarile s-ar putea sa fie admise.Asa am patit si eu si am merswinking