Întrebare recomandată | QVictorya a întrebat:

Hei! cum ar arăta o scoală a viitorului după părerea vostră?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă o țin în ritmul acesta, pe viitor nu mai pot avea titulatura de școlii, ci de cădire pentru copii.
Pa, pa.

| YumiSukinanda a răspuns:

Pai. in orice caz nu cum e acum. cred ca nu va mai fi scoala atunci laughing

| Ripqer a răspuns:

In primul rand cu elevi care au IQ-ul mai mare decat al unui hamster... :)))(Glumeam).Pai:
O scoala in care creativitatea este incurajata, libertate la exprimare, alegerea cursurilor, (oh stai asta e in ziua de azi...) cam geva de genu' asta : http://www.youtube.com/watch?v=kv-71NH6bQ0

| Dariusuu a răspuns:

Cu profesori experti. Sa fie fara violenta in scoala, si cu ore de psihologie in scoala.

Si ar mai fi...

| SimonaCristina a răspuns:

Fara ore de sport...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fără violenţă în ea, cu profesori calumea care să ştie să predea elevilor, cu elevi mai disciplinaţi, ar fi multe oricum.
Te pup!

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Roza .....Mare ca un palatlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Gabrielaa90 a răspuns:

Cu mult mai multa tehnologie.Am discutat si noi cu diriginta noastra si ne-a spus ca in viitor e foarte posibil ca, virgula, caietele sa fie inlocuite cu iPad-uri.

| FaPasSi a răspuns:

Inchisa!