| αℓє a întrebat:

Hei.Cum definiti voi sentimentele? love struck Fundaa`

Răspuns Câştigător
| MadRabbiT a răspuns:

Semtinemtele... niste lucruri care vin, dor, si se duc happy

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Depinde de ce sentimente vb:

URA este cel mai trist sentiment, pentru ca te face sa vrei raul altcuiva.
MILA este apropiata de ura doarece te face sa faci lucruri pe care nu le-ai face de obicei doar pentru ca iti e jena de pers respectiva.
si tot asa pana ajungem la Dragoste care atunci cand e adevarata... te gace sa fi mai bun, mai intelept, mai frumos, mai amuzant si mai amabil doar pentru ca asa vrei sa te vada aceea persoana.
eu definesc sentimentele ca fiind baza pe care sa cladeste o relatie de orice fel(amicitie, prietenie, familie, iubire, dusmanie... si etc.

| AtRaDe a răspuns (pentru PinkTerror):

Oau de ce nu i-ai dat ei funda?

| PinkTerror a răspuns (pentru AtRaDe):

Probabil pentru ca am asa multe greseli... In plus sunt un El. big grinlaughing

"Te Face*", "acea persoana**" si "pe care se* cladeste". 8-)

| MadRabbiT a răspuns:

Ceva ce vine apoi doare si se duc happy