| anonim_4396 a întrebat:

Hei big grin. Aseara la pariu cu viata cand a inceput Vlad sa cante la chitara si era Bubu cu Sofia si Cristi cu Sara. Cum se chema melodia? big grin. Puteti sa`mi dati si linkul din serial cand a inceput el sa cante. Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| MayaKid98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EtCwbk3D798. Melodia se numeste Cannonball si este cantata de Damien Rice;)

1 răspuns:
| Alexalice10 a răspuns:

Atunci când a început putin sa cânte dar s-a oprit era Metallica nothing else metters. Dar atunci când a cântat toată melodia nu știu...