| LiimeXdx a întrebat:

Hei. big grin Care e numele vostru de fata preferat?
Eu prefer numele Jessica. happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prenume se zice(se şi scrie, în caz de comentarii). N-am un prenume preferat, dar le prefer pe cele mai " tradiţionale " în detrimentul celor împrumutate din alte ţări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu prefer Mihaela numele, Monica, Elena, Antonia, Denisa sunt mai multe.
Te pup!

| SimonaCristina a răspuns:

Mie imi place numele Alexandra happy

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Paii ar fi: Jessica,Lucretia,Loredana, Ioana, Yuki, Yuni, Sawako..si ar mai fi big grin

| KaterinkaBoy a răspuns:

Straniu, si mie tot Jessica imi place cel mai mult. Imi pare senzual.laughing