| anonim_4396 a întrebat:

Hei, dragilor! big grin
Voi sunteți în general mulțumiți de deciziile importante pe care le-ați luat în viață?

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece nu mă pot întoarce în trecut să retrăiesc viața în toate versiunile ei create de toate diferitele decizii pe care aș fi putut să le iau, nu pot să îmi dau cu părerea cu privire la măsura în care era mai bine sau mai rău să decid altfel. Tot ce știu e că deciziile mele au fost atâta cât m-a dus capul la momentul respectiv.

| Nirvanaaa a răspuns:

De unele nu sunt foarte multumita dar la vremea aceea le vedeam ca pe singura posibilitate.

| NotNamed a răspuns:

Unele lucruri da, unele lucruri nu.

| SingleForOne a răspuns:

Nu chiar.

| romeo78 a răspuns:

Niciodată nu regreta deciziile luate la un moment dat!
Totul depinde dacă le-ai luat singură sau influențată de factori externi.
Fiecare greșeală, decizie proastă luată, trebuie privită ca o lecție de viață, iar a doua oară să nu le repeți și să fi mai atentă!

| DonEduardo a răspuns:

DEpinde.

| Sofer a răspuns:

Niciodată nu am fost.

| RAY a răspuns:

Daca au avut un scop pozitiv pentru mine sau pentru cuiozitatea mea, nu am de ce sa fiu.
Mann traiesc doar o singura viata, nu regret nimic, daca am invatat ceva din asta e de bine.

| OldSoul a răspuns:

Deciziile importante le-am luat gresit.
Dar m-au ajutat sa-mi gasesc linistea interioara.

Suna a cliseu, dar asta e adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.