| andreeandreea18 a întrebat:

Hei.e legat de facebook.winking cand ma deconectez totul e ok dar cand intru iar imi intra direct pe cont si nu vreau. spre exemplu daca imi scriu prima litera de la e-mail imi apare intregul e-mail scris si parola.de ce? ce pot sa fac sa nu mi se mai salveze? FUNDA va rog

1 răspuns:
| ellenuk a răspuns:

Daca ai instalat google chrome asta e! imi apare si mie e-mail-ul dar parola nu! nu stiu! verifica daca ai bifat casuta pastreaza-ma autentificat! funda?