| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Îmi poate da cineva niște idei cum să îl întâmpin pe iubitul meu, acasă? O să vină dintr-o misiune, e ofițer în MApN și vreau să fie ceva foarte special. M-am gândit deja la decor, o să umplu casă de baloane și inimioare! laughing Eu sunt mai copilăroasă așa. În fine, dar mai vreau ceva idei! Vreau să rămână în amintirea amândurora sosirea lui.

Aștept răspunsuri fără vrajeală, că sincer n-am chef de asta acum! Mi-e și somn! big grin De curiozitate întreb, poate e cineva foarte ingenios pe aici. Răspunsurile inutile, le ignor!

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cu toporul în mana, cu siguranță o sa fie surprins

| DeliaC a răspuns (pentru SilentRain):

Și să-i dau în cap când intră sau doar să îl țin în mână de decor așa? GLUMESC! laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu zic ca o sa-l surprinzi daca o sa pregatesti o cina romantica, o baie relaxanta si o partida buna de sex. happy
Si poti sa folosesti si lumanari parfumate.