| PapusaTa a întrebat:

Hei! Imi puteti spune ce este mai ok? O broasca testoasa sau o iguana? Raspuns urgent va rooog!happy... fundalove struck

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

O pisica, musai pute sant

| Danutza27 a răspuns:

Eu zic sa te potolesti ca la pisici se pricep toti si nu sunt pretentioase, o iguana sa o intretii cu doctor si toate alea te lasa in curul gol.Tu o faci sa te dai mare in grupul de prieteni sa o imiti pe daniela crudu pai nu e bine, ca face iguan un guturai si nu stiu doctorii sa o trateze si vaccin trebuie musai din america si costa cit masina tatalui tau

| PapusaTa explică:

Mie nu-mi plac pisicile...si intrebarea mea era foarte clara.O testoasa sau o iguana?

| PapusaTa explică:

Pai unu la mana nu e pentru mine si doi la mana nu as faceo sa ma dau mare...mai ales pentru ca eu am un sarpe si nu-mi mai trebuie alt animal de companie si daca mi-as lua altul, acela ar fi un caine si oricum ai mei vor sa duc sarpele la bunici fiindca s-a facut prea mare ca sa-l pot tine in apartament...happyImi plac pisicile dar sa nu fie ale mele si am ales deja, o broasca testoasadevil