Întrebare recomandată | AlexandraPatty92 a întrebat:

Hei! Nu stiti alte site de socializare(in afara de facebook,twitter etc)? De exempul franceze, sau site-urile pe care intra si americanii. As vrea sa-mi fac conturi si acolo. Cine ma ajuta, funda? happy

Răspuns Câştigător
| unknøwn a răspuns:

Cea mai bună reţea de socializare e parcul, biblioteca,...

Stai 2 ore între 10 oameni şi nici de frică nu vorbesc unii cu alţii, preferă să frece un ecran de telefon din 3 în 3 minute să vadă ce poză cu sfârcul pe-afară a mai pus vecina de la 3.

| AlexandraPatty92 explică (pentru unknøwn):

Multumesc,ai dreptate! Sincer imi place sa fiu mai mult cu nasul in carti decat la laptop. Dar un coleg s-a mutat in Franta si a zis ca el foloseste un site de socializare pe care-l folosesc si americanii...in fine, ai dat un raspuns very good, de ar gandii mai multe persoane ca tine, ca noi, ar fi altfel!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat