| Zuppyy a întrebat:

Hei, nu stiu ce liceu sa aleaga sora mea, este o fire ambițioasă cand vine vorba sa faca ceva ce-i place, nu-i place sa fie batuta la cap, se enervează cam repede, ii place sa deseneze doar ca nu e la un nivel avansat in a desena (a spus ca nu ar vrea la arte), ii plac filmele horror la maxim si ii plac documentarele despre crime, chestii spirituale si multe altele, e o fire si calma uneori pe langa ca e ambițioasă.
Ce parere aveti, btw liceul sa fie din Brăila?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Parerea mea este:
Balcescu - ar fi cel mai indicat, fiind cel mai bun din oras, profesori foarte buni si cam toti care termina la acel liceu intra la facultati cu note foarte mari.
Murgoci - ar fi al doilea
Iorga - este un liceu slabut, chiar daca anul acesta a avut promovalibilitatea procentuala mai buna decat Balcescu.

uite si aici clasificarea:
https://obiectivbr.ro/content/topul-liceelor-0

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite si aici ceva ajutator:

https://obiectivbr.ro/......-de-locuri