| Ade44 a întrebat:

Hei, nu vreau sa radeti de mine dar am locuit timp de 11 ani in Germania :-s, si mentionez ca nu prea inteleg limba engleza >:". Deci daca ma-ti putea lamuri si pe mine ce inseamna ymcmb thinking.ce inseamna asta? laughing si cum se citeste o.o. Mersi mult, dau fundita puppy dog eyes (Btw scuzati categoria).

Răspuns Câştigător
| IntelFreak a răspuns:

Young money cash money billionaires.
Pe scurt, multe arfe.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prostii copilaresti, nu le baga in seama.

| neutrino a răspuns:

Dupa 11 ani de cultura nemteasca, te-ai gandit tu sa intri pe sectiunea "Dragoste si sex" si sa intrebi...nimic. Esti tare!

| Ade44 explică (pentru neutrino):

Auzi, care e problema ta daca nu stiu engleza te crezi prea destept. Daca nu stii sa raspunzi la intrebare taci in **** mea din gura. loser

| neutrino a răspuns (pentru Ade44):

Nu trebuie sa-ti ridici poalele-n cap pentru a vedea noi cu ce gandesti tu. Se vede de la o posta!

| SanelaBella a răspuns:

Nu inseamna nimichappy

| Ade44 explică (pentru SanelaBella):

Ba da -.-, nu ai vazut niciodata o sapca ymcmb?