| Ilie_Denisa_Valentina_1993 a întrebat:

Hei! Puteți să mă ajutați si pe mine cu o farsa de 1 aprilie pentru diriga? Sunt clasa a 8a si este ultimul an impreuna cu dumneaei si colegii. Si vreau ca impreuna cu ei sa ii facem o farsa,dar sa nu fie una din care se poate speria pedepsindu-ne sau una banala. Vreau ceva potrivit, amuzant si pe care sa o tina minte. Dau fundiță! big grin

1 răspuns:
| alexwahl a răspuns:

Trimiti un coloeg in fata clasei, cand ea sta la catedra, si il pui sa o ceara in casatorie.