| SexyGirsl a întrebat:

Hei salut! Vreau sa stiu daca exista zine, din curiozitate!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Exista.Pe bune! Sub forma de ingeri!
Exista zane, dar nu toata lumea le vede!
Pentru a putea sa vezi o zana, trebuie sa ai un suflet pur, sa fii intelegatoare la asta ma refer, iertatoare, un copil bun la suflet, copiii buni la suflet ii iubeste Dumnezeu, sa tii minte asta!
Te pup!

5 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Cati ani ai? Ar trebuie sa ia alte curiozitati la varsta asta. Nu, nu exista.

| positivity a răspuns:

Nu există.

| AAMTeq a răspuns:

Nu exista zane decat in povesti draga mea, zanele sunt niste personaje din povesti si atat iar ingerii sunt altceva, oamenii dupa ce mor, daca nu au pacate cum ar fi bebelusii ce mor la nastere sunt ingeri puppy dog eyes

| IzabellaVanessa a răspuns:

Mie mi-a zis TinkerBell ca exista zane :X Nu e minunat?

| ellyty a răspuns:

Eu stiu, dar cred ca nu pot exista asemenea vietati deoarece e prea frumos ca sa fie adevarat.