| cookie14 a întrebat:

Hei! ( scuze pentru categorie). Vreau si eu cateva idei de nume pentru un blog... Blogul este despre carti in special. M am gandit la "Bookaholic" dar spre dezamagirea mea este deja utilizat sad dau funda la cel mai bun raspuns!
P.s: sa nu fie ceva gen " lovebook's" sau nume din astea de copii... Vreau ceva cu un aer de tumblr.

5 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

"bookmaster" sau "bookworld"winking

| Miaeuu a răspuns:

Pai daca e despre carti i-ai putea spune "All about books" sau "Reader's world" si alte nume ar mai fi "the secres of life" sau "a noua minune a lumii''
Sper ca te-am ajutat☺ Funda?

| Specialist999 a răspuns:

Reading a life sau A book for you

| ioachim00 a răspuns:

Housebook

| annnna a răspuns:

*Take a look for a book*?