| pure9 a întrebat:

Hei, sper sa nu para stupida intrebarea:)) dar un telefon care este alb. De ex :
http://cdn0.sbnation.com/......dscape.jpg
in timp, exista posibilitatea sa se "ingalbeneasca" telefonul. Adica sa se duca culoarea sau ceva de genul (intreb doar, pentru ca am avut numai telefoane negre si nu stiu - si mi-ar placea unul alb de data asta). Deci: exista posibilitatea sa se murdareasca? Dau funda:)!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu se va ingalbeni, si eu am un telefon alb de 3 ani si tot asa a ramas.