| Anonim1999februarie a întrebat:

Am auzit ca Mikey Mouse ar fi homosexual. Ce credeti despre asta?
Exista dovezi despre asta? Daca da, care ar fi?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca e vorba de un anumit personaj politic poreclit Mickey Mouse, este foarte probabil sa fie. Argumentele mele sunt doua. Are un doctorat plagiat, unde indrumator a fost un individ despre care presa a spus deschis ca ar fi homosexual. Te gandesti, daca e plagiat, oare cu ce se ocupau ei in timpul orelor de indrumare? Apoi, acelasi politician a plecat in tineretea lui la Paris fara bani, a dormit pe banci prin gari si a fost gazduit de un roman cunoscut ca homosexual. Oare din ce crezi ca a trait acolo? Acestea ar fi argumente "hard".
As adauga ca are comportament foarte asemanator "fetitelor" din domeniu. Lipsa totala de responsabilitate, hlizeala fara sens, superficialitatea ar indica acelasi lucru. Poate nu degeaba presa scrie despre el ca nu are "cojones".
Faptul ca are copii nu este un contraargument. Am cunoscut mai multi "fundasi" care admiteau deschis ce sunt, dar aveau o nevasta si 1-2 copii.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu este, calmeaza-te.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Mikey Mouse cred ca este un personaj din desenele animate deci nu cred ca e adevarat rolling on the floor))

| Elish090 a răspuns:

Da, este homosexual laughing