| Petruţa98 a întrebat:

Am auzit ca Zac Efron e impreuna cu Ashley Tisdale! Va rog sa-mi dati mai multe informati despre relatia lor! Va rog!

Răspuns Câştigător
| brutus123 a răspuns:

Ashley Tisdale s-a petrecut pe malul marii in acest weekend, cu ocazia zilei sale de nastere, alaturi de cativa prieteni si Zac Efron. Acest lucru a starnit zvonuri conform carora cei doi ar fi impreuna.

Imaginile ii prezinta pe cei doi in apa, razand si distrandu-se de minune impreuna. Este evident ca se bucura unul de compania celuilalt si nu il vedem nici pe iubitul lui Ashley, Scott Speer, prin preajma.

Ea a clarificat aceste zvonuri prin intermediul Twitter-ului:,, Nu va incredeti in poze. Oamenii vor prezenta doar lucruri care se vand! M-am distrat grozav la petrecerea pentru ziua mea de nastere alaturi de prieteni, familie si iubitul meu Scott. Nu voi lasa aceste zvonuri stupide sa imi strice buna dispozitie!"

Fundaa?

3 răspunsuri:
| Petruţa98 explică:

Multumesc am dat funda!

| brutus123 a răspuns (pentru Petruţa98):

Cu plăcere.Altă dată nu mai ceretongue (Glumeam) big grin

Am si eu o intrebare pentru tine.De unde ai auzit tu ca Zac Efron e impreuna cu Ashley Tisdale?

| Petruţa98 explică:

Scria in revista popcorn cate ceva despre... sunt zvonuri pornite si eu am vrut sa vad daca sunt adevarate