| aly1D a întrebat:

Am avut un vis ciudat si nu ii inteleg semnificatia.
L-am visat pe bunicul meu care a murit de 4 ani si se facea ca el a inviat si stateam in bucatarie la bunica mea si o asteptam sa vina impreuna cu matusa mea( fiica lui) sa-i dam vestea. Bunica mea e plecata in strainatate la matusa mea de la Craciun si trebuie sa vina acum, la Paste. Ce credeti ca inseamna?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Visele nu au corespondent in realitate. Cel mai probabil nu inseamna nimic mai mult decat ca te-ai gandit recent la bunicul tau.