| ioana6a8 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare stie cineva ce insm daca in seara de 29 noiembrie mi-am pus busuioc sub perna sa visez sortitul si in vis mi-a aparut fostul mei prieten(care a fost si primul)dar eu il respingeam si a pus pe cineva din fam mea sa vb cu mine dar eu i-am spus sa ma lase pentru ca il iubesc pe actualul meu iubit.primul meu prieten este si el intr o relatie si nu mai tinem legatura.are cineva idee ce insm?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți-ar fi apărut in vis si dacă nu puneai busuioc sub pernă. Pentru ca esti permanent cu gandul la el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nimic nu inseamna visul
dar probabil ca in viata reala te mai gandesti la el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are cineva idee ce insm?
Că încă îl mai iubești.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna ca Dumnezeu deja nu mai stie ce sa-ti dea de fouthut, si a inceput sa se repete.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să te întorci la fostul numaidecât!

Evident că nu înseamnă nimic iar asta cu busuiocul e ca și alta, superstiție, practic inutila...
E normal sa îl visezi pe fostul daca te-ai gândit recent la el...