| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat scoala de soferi cu ceva timp in urma.Dar nu am dat examenul nici acum. De fiecare daca cand incerc sa invat ma ia somnul. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Invata in alt moment al zilei, cand esti mai odihinita. Si incearca sa vizualizezi cum ar arata semnele de circulatie pe strada. Sintetizeaza, nu citi articole de lege insirate. Depasirea : permisa la... interzisa la...

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asa o sa te ia somnul si in trafic. Renunta sa mai faci scoala aia daca nu esti in stare sa inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca o posibila soferita dornica sa ia volanul in brate si cativa copaci in radiator.Ia si invata ca iti expira perioada de valabilitate a scolii de soferi.Dormi cateva ore, trezeste-te, lasa mesajele de la admiratori de pe facebook in pace, lasa-i sa se spanzure de ciuda. Pune-ti status cu married in Tenerife si da-i tare cu memoratul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pericol public in devenire. daca nu ai pic de ambitie in tine degeaba ti-ar da cineva un raspuns folositor, asta ca sa nu ma freci la icre dupa cu " de ce mai raspunzi daca nu ma ajuti".