| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei TPU
Am vorbit aseara cu o fata pe facebook vreo 2 ore ne cunoastem de iarna trecuta. Si dupa ce am vorbit am intrebat-o daca nu imi da numarul ei de telefon, si nu a mai raspuns. Azi am intrebat-o ce mai face si nu a raspuns. A vazut mesajul dar nu a raspuns. Am facut ceva gresit? Ce trebuie sa fac ca sa vorbeasca din nou cu mine? crying FUNDA

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Poate se mai gindeste ce sa faca.Mai acordai un pic de timp nu o mai sufoca momentan.

1 răspuns:
| Cata240 a răspuns:

Daca nu iti mai raspunde la mesaje cel mai bine ar fi sa o lasi. E un lucru foarte enervant sa nu iti raspunda cineva. E clar ca nu vrea sa iti dea numarul ei. Nu cred ca are niciun rost sa insisti.