| 69hardaf a întrebat:

Hei TPU, aveti idee de ce oamenii isi doresc sa faca sex din dorinta de a cunoaste noi persoane? Cum vi se pare aceasta idee? Oameni care s-au cunoscut recent zic

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu daca am inteles intrebarea, dar eu zic caci daca intre doi oameni exista chimie intensa si sunt liberi e ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurătate.
Probabil au trecut peste o despărțire sau ceva de genul și vor să mascheze trecutul făcând sex cu noi persoane, e cel mai prost sfat sa te fufu rapid cu alte persoane in speranța că o să treci mai repede peste durerea provocata de fostul/fosta. Prima data trebuie sa se vindece și să treacă peste trecut, după sa înceapă un nou inceput.

| 69hardaf explică (pentru anonim_4396):

Băi da, ai perfectă dreptate in ce zici. unfortunately, am patitlaughing