| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti de : Samsung GT-S3350: http://compraonline.mediaworld.it/......uctDisplay E bun, sau il iau degeaba?:-?

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pe asta vreau si eu sa-l iau!

| adyth a răspuns:

Este foarte bun, tine bateria foarte bine. Il am de vreo 4 luni, si nu am avut nici o problema. Doar cu Wi-Fi-ul e mai incet, dar functionabil big grin. Daca nu l'ai luat inca, ti'l recomand. Mie imi place foarte mult.

| crysty1067 a răspuns:

Eu am un coleg care are tel asta de un an de zile nu a avut nicio probeleama cu el ii merge super bine si e chiar multumit de el eu zic sa ti-l iei

| Piisiiiii a răspuns:

Am si eu si mi se pare un telefon foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic cai bun cunosc multe fete ca il au si se plang de el de loc. eu telefon fb si are si un pret mic fata de altele cu dotarile lui

| byavali a răspuns:

E foarte bun.