| DanielaSiPunct a întrebat:

Hei TPU, ce replici le pot da colegilor mei enervanti? Ceva gen: dai cu praf de mers, inchide gura ca faci curent. Etc. App sunt clasa a 7-a daca va ajuta cu ceva. Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Mama ta a avut copii care au trait?
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispara prostii ca tine?
Sper ca nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostie!
Imi place de tine, arati ca un om viu!
- Cand ti-am aratat prima data mamaliga ai fugit cu ea la amanet.

- Cand te-am dus prima data in mall te-ai descaltat la intrare.

-Cand te-am dus prima data in mall dadeai saru'mana la manechine.

-Cand te-am dus prima daca in mall m-ai intrebat unde-s second handurile.

-Cand am luat-o prima data pe mama ta in barca a bagat capul sub ea si a intrebat unde-s rotile.

-Cand ti-am aratat prima data cada ai spus ca e piscina.

-Cand ai vazut prima data un rom l-ai intrebat unde-s baile de namol.

-Cand ai vazut prima data un ou l-ai intrebat unde-i ma-sa.

-Cand ti-am aratat prima data o bomba ai zis ca este supozitor cu baterii.

-Cand ti-am aratat prima data un telefon voiai sa schimbi canalele la tv cu el.

-Cand ti-am zis ca mi-am cumparat televizor color m-ai intrebat ce culoare este.

-Cand te-am dus prima data la Orange m-ai intrebat unde-s portocalele.

-Cand ai avut primul sarut ai intrebat baiatul daca o sa ramai insarcinata.
-Cand ti-am aratat prima oara kiwi ai zis ca-i cartof cu blana -_-

-Cand ti-am dat prima data CocaCola mi-ai zis ca-i apa cu intuneric.

Cand ti-am aratat avionul prima data, te-ai dus in padure sa-i cauti cuibul!
Cand te-am dus prima data in Lacoste, te-ai urcat pe rafturi ca iti era frica de crocodili!
Când te-ai dus prima data cu liftul ai crezut ca te-ai teleportat.
Cand ai vazut prima oara un vapor, ai bagat capu in apa sa vezi cate roti are!
Ti-am cumparat o bluza de la H&M si ai zis ca tie nu-ti place Hannah Monatana
Cand te-am adus prima oara la oras ai inceput sa dansezi la semafor crezand ca esti in club!
Cand te-am scos prima oara la Pizza, ai zis ca e ceas de perete!
Cand ti.am aratat un laptop, te.ai urcat pe el sa vezi cate kg ai!
Cand te-am dus prima data la jacuzzi ai zis ca a turbat cada!

| MistretulPufos a răspuns:

Le spui "poponari" sau "faggots"...nu e ca si cum le-as folosi eu...