| AngelWhatt a întrebat:

Hei TPUbig grin
Care a fost cel mai de ***** profesor/profesoara a voastra?
A mea si inca este profa de romana mi-a dat azi 2 la romana ca mi-am uitat caietulbig grin YEEEEEYlaughing
Scuzati-mi exprimareabig grin

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Scuzați-mi* (ca să știi pe viitor).
Încă e...proful de muzică.Din prima oră cu el ne-a făcut needucați și tot timpul ne reproșează că ascultăm muzică de canal, că nu vrem să facem nimic etc.La început era chiar amuzant să-l vezi cum se agită și cum n-are dreptate, dar după un an îți slăbește nervii.

| AngelWhatt explică (pentru Zatharra):

Stiu ca era scuzati-mi dar atunci cand am dat publica intrebarea a spus robotelul ala ca este gresit si a trebuit sa o trimit asahappy

| Zatharra a răspuns (pentru AngelWhatt):

Bine. happy

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Vad ca pentru multi un profesor m**ist este ala competent care-si face treaba.Ok, nici sa exagereze da' daca nu-i inveti sau ii faci panarama la ora e logic sa-ti puna 2, 3 sau 4.
Cea mai m**sta a fost una de geografie.Venea la mijlocul orei, se plangea ca n-are timp sa predea si statea in clasa si in pauza.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Se mai întîmplă uneori şi lucruri de genul acesta. Profesori răi, copii neascultători şi în special uituci. Aşa e la şcoală. Data viitoare vezi ce faci cu profa. Nu mai uita caietul.
Succes!

| Ibrahimovic a răspuns:

Pana acum, nu am avut si nu as putea spune ca am un profesor de care sa-mi fie scarba. Dar ca sa zic asa, profa de engleza e cam pe alta lungime de unda, si nu doar cu mine, ea cu toata scoala are ceva...

| Deaad a răspuns:

Profa de engleza.Si inca o am.O **** de profesoara.Nu face nimic, elevii sunt tufa la engleza si cand o sa aiba nevoie de limba asta in viata, o sa se cace pe ei.Si ma plictisesc de mor la ora aia.E penibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de desen. -_-"
Mai am un an si scap de ea day dreaming

| 2Low a răspuns:

Profesorul de matematica din liceu.

A pus 28 de note de 2 in 5 minute.
Daca erai la tabla si rezolvai o problema iar la un moment dat te blocai, nu te ajuta, te trimitea la loc si iti punea 2 sau 3.

| Adryan17 a răspuns:

La mine profu de mate. In a 12-a imi zicea in fiecare ora ca o sa pic bacu' oh go on

| AngelWhatt explică (pentru Adryan17):

Siiiii ai trecutlaughing>?

| Adryan17 a răspuns (pentru AngelWhatt):

Da. Si din prima laughing si cu 7 laughing
Si acum sunt si la facultate pe profil de matematica si info big grin

| Axel22 a răspuns:

Profa de mate, mi-a dat 2 note de 2 plus ca mai vrea sa-mi treaca un 2 datorie.

| AngelWhatt explică (pentru Axel22):

Sa-ti mai treaca 2 ca ai avut o datorielaughing?
Pasta chiar ca nu am mai auzit-olaughing

| Anonima240 a răspuns:

La mine profa de mate mi-a dat doi.