| Jee354 a întrebat:

HEI TPU! De 2 zile in coace mi se stinge pc tot mai desstraight face Daca imi puteti spune o solutie fara sa il reformatez ca abia acum 2 saptamanti l-am facut... Sau daca nu dati-mi un anti virus bun bun. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pinker a răspuns:

Ia eset smart security 5 pe locul 2 la cel mai bun si il am si eu si tot windows xp am

2 răspunsuri:
| Jee354 explică:

Tin sa precizez ca. Vreau un anti virus pentru Windows XP care sa imi stearga tot ce nu e de folos in pc.

| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Sall asa imi facea si mie iniante cand faceam windows-ul si dupa 2 sapt inceta sa mai faca asta, acum vad ca dupa ce fac windows-ul nu mai face, mi-a zis cineva ca de vina era windows-ul si asa fost dupa ce am bagat un windows bun nu mi-a mai facut asa..si anti-virus ti-as recomanda Avira happy