| BroRo01 a întrebat:

De ce oameni isi schimba perceptile in functie de puterea pe care o detin. Sunt curios ce credeti.

2 răspunsuri:
| Bombonika_Onika_1995 a răspuns:

Probabil asta tine de caracter, nu toti sunt asa + ca daca te schimbi in functie de puterea pe care o detii, inseama ca, dupa parerea mea, pana acum ai fost un prefacut si cand ai dat de putere, ti-ai aratat fata pentru ca nu iti mai pasa de ce crede lumea.
parerea mea, repet, funda?

| BroRo01 explică:

Eu cred ca este ceva genereal, cand capeti putere sau bani dintr-o data incepi sa te crezi superior