| Inkubus a întrebat:

De ieri,tot incerc sa intru pe mess si nu pot!Dar numai id-ul meu nu merge fiindca am mai incercat sa intru si pe altele si mergeau!Nu stiu ce sa rfa!Cand intru imi apare un fel te eroare si zice asa:" A problem caused the program to stop working correctly.Windows will close the program and notify you if a solutions is available. " Si apoi trebuie sa dau " close program" si-mi iese de tot din mess si tot nu merge ca am mai incercat de multe ori.
Va rog,ajutati-ma!Funditaa!:*

Răspuns Câştigător
| bibi001 a răspuns:

Poate cineva a incercat sa iti sparga parola. cunosc pe cineva care a patit tot la fel si singura rezolvare a fost sa isi schimbe id-ul. fundita?