| Jonas_1797 a întrebat:

De unde pot downloada 3d driving instructor varianta full? Va rog dati-mi varianta full! Ca asa o gasesc pe toate site-urile varianta demo! Dati-mi un link. Sau 3d driving instructor 2. 0 sau 2. 2 demo, ar fi perfect! Daca nu dati-mi 3d driving instructor 1. 4 full! Va rog mult!

3 răspunsuri:
| Jonas_1797 explică:

Lasati l-am gasit eu...numai ca imi da o eroare pdd. exe! Daca intru in joc, imi aleg masina, dau start, se incarca si cand mai are putin ma scoate din joc si imi da eroare pdd. exe! Iar daca sterg fisierul asta, numai ruleaza jocul, ce sa fac? funda!

| Jonas_1797 explică:

Aaa..nu e nimic aicibig grin

| cristisupergamer a răspuns:

Zi si mie linkul plz