| Duutsie a întrebat:

Hei TPU! Imi place un coleg si am aflat ca si el pe mine, insa nu atat de mult pe cat eu il plac. As vrea sa stiu ce as putea face astfel incat sa devina mai reciproc. Cateva semne ar fi: imi zambeste uneori, avem momente in ore cand ne privim si dupa cateva secunde ne schimbam privirea. Multumesc!

1 răspuns:
| AkiraCullen a răspuns:

Pai, incearca sa vorbesti mai mult cu el, adica sa tineti legatura mai mult. Stati impreuna cu (virgula) colegii, vorbiti, radeti, etc. Pana la urma se vad rezultatele.winking