| ioanna33oanna a întrebat:

Hei, TPU, imi poate spune si mie cineva pe ce data se impodobeste bradul?
multumesc.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o data fixa.Este bine pana duminica sa o faci.Cadourile se pun in noaptea de 24 spre 25.

| DiamondShine a răspuns:

De la 1 decembrie pana de craciun sa tot impodobim la brazi.Brazi sa avem!

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Eu de obicei il impodobesc mai repede ...gen 20 nu e o chestie de data ...la mine cu cat il impodobesc mai repede c cat am senzatia aia melancolica de sarbatoare.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Data traditionala este 24 dec.

| MskDesign a răspuns:

Traditia noastra este de a impodobi bradul in ajunul Craciunului! Esti roman sau ai doar cetatenie?laughing

| Doctorfishadi a răspuns:

Cu cateva zile inainte de Craciun, nu exista neaparat o data fixa!

| AnaKk1N a răspuns:

Normal ar fi pe 24 Decembrie dar il mai poti impodobi si pe 23 Decembrie. NU MAI DEVREME!