| LuckyDuck a întrebat:

Hei TPU imi spuneti si mie niste carti interesante despre varcolaci, vampiri etc. Dar nu Twilight si The vampire diares. Urgent

Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plânge sub clar de lună-Heather Davis, am văzut că sunt două volume,eu l-am citit pe primul şi mi-a plăcut, în timpul liber, vacanţă, în maşină, e o carte drăguţă şi nu te plictiseşte.
Ca să vezi cum arată şi prezentarea volumului http://www.elefant.ro/......71040.html
şi...Evermore de Alyson Noel, la fel, am citit primul volum şi mi-a plăcut, poate chiar mai mult decât cel menţionat anterior, mi-am dorit să citesc şi următorul volum dar din păcate nu am putut face rost de carte...dar ceea ce am citit mi-a plăcut.
http://www.elefant.ro/......86702.html
Ambele cărţi ascund poveşti de iubire.Prima e cu un vârcolac,Austin iar în a doua carte, Evermore, fata are puteri supranaturale iar Damen, pentru că aşa îl cheamă, ei bine...nici el nu este chiar un simplu băiat.

3 răspunsuri:
| ValyOppa a răspuns:

Nu plange sub clar de luna
Vampirul Vittorio
Interviu cu un vampir

| andryoo1 a răspuns:

"Mai rau decat moartea" Charlaine Harris. E foarte interesant romanul, nu l-am citit pe tot, dar ii fain... ii cu vampiri care tariesc printre oameni bla bla. just search on google!