| WhoAsk98 a întrebat:

Hei TPU, in ce zile ale saptamanii apar episoadele de la Doza de Has si Zmenta? Mersii, funda.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

In fiecare saptamana, joi imediat dupa ora 23:59, Mikey Hash posteaza doza.
Cat despre Zmenta, el posteaza de mai multe ori pe saptamana, Miercurea si Duminica big grin

Bft!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

La doza de has apar vineri. daca ai fi ascultat cu atentie ce zice ai fi auzit:
salutare natiune azi e sfanta zi de vineri tongue

la zmenta nu stiu

| Wukii a răspuns:

La Doza De Haș e vineri.
Iar la Zmentă, nu știu... Uită-te pe Youtube la videourile lui și vezi când au fost postate.