| Amoree a întrebat:

Sunt noua... Ma ajutati si pe mine sa invat cum functioneaza acest site?

Răspuns Câştigător
| CrissyBlue a răspuns:

Off, nici eu nu stiam, am vazut la verisoara mea, deci:
- Daca ai intrebari le poti pune dand click pe butonul verde de,, Pune intrebarea ta aici"!
- Poti da raspunsuri, trebuie sa cauti in josul paginii pana iti apare un panou cu,, Categorii" acolo le ai pe toate, selectezi una si iti alegi intrebarile! big grin
- Ai si oracol, profil, imaginea de profil... eu am invatat sa umblu pe acest site apasand pe toate butoanele si afland ce fac! big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Amoree explică (pentru CrissyBlue):

Mersi! Dar de ce nu iti pot da funda? big grin

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Aici găsești tot ce vrei să știi despre TPU.
Baftă!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pentru ce crezi că există sus, în colţul drept, scris cu litere mari "ÎNTREBĂRI FRECVENTE"? Dă click acolo, maimuţă incapacitată.

| Amoree explică (pentru MalleusMaleficarum):

Eu nu cred ca am vorbit urat cu tine! Asa ca te rog frumos sa lasi jignirile deoparte pentru ca nu ma cunosti!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Amoree):

Pentru că trebuie să te cunosc să-mi dau seama că ai nişte sinapse şubrede, atâtea încât să nu ştii să foloseşti un site...

| Amoree explică (pentru MalleusMaleficarum):

Eu incercam sa fiu amabila...si vreau sa imi fac prieteni aici, nu dusmani! Asa ca te rog frumos, vezi-ti de treaba ta pentru ca eu nu iti am treaba!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Amoree):

"Duşmani"? Nu am nimic personal cu tine încât să fim duşmani, doar am reliefat faptul că unul din cei doi neuroni ai tăi are sinapsele şubrede.

| Amoree explică (pentru MalleusMaleficarum):

Acelasi lucru il pot spune si eu despre tine!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Amoree):

Eu ştiu să folosesc nu doar un site, ci mai multe. Boo-yah.

| Amoree explică (pentru MalleusMaleficarum):

Nu ma intereseaza!

| CrissyBlue a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Serios acum! Cand intri prima data pe un site cum... mda... stii sa stai pe el? Hm? Iti dau imediat un link cu un site si punem pariu ca nu stii?

| CrissyBlue a răspuns (pentru Amoree):

,,Eu incercam sa fiu amabila...,, crede-ma ca eu nu as fi fost!winking

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru CrissyBlue):

Citesc FAQ-ul.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Pui intrebari si oamenii raspund.